pasikp2

Exkluzívne. Ponúkame na predaj luxusný rodinný dom amerického typu s bazénom, ktorý si Vás hneď získa svojou jedinečnosťou. Dom je dvojpodlažný s obytným suterénom postavený v roku 2011 z kvalitných materiálov, je ideálne dispozične riešený a leží na pozemku s rozlohou 7200 m2. V dome sú použité moderné technológie, vďaka ktorým sú nízke celoročné prevádzkové náklady.

Poschodie domu poskytuje, 3 priestranné izby, kúpeľňa a WC.

Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, veľkej priestrannej haly, obývačky s výstupom na terasu, kuchyne, komory, 2 izieb, kúpeľne s WC, šatníka, chodby, kúpeľne, pracovne a spálne s vlastnou kúpeľňou s WC a dvomi šatníkmi.

Suterén domu tvorí, garáž pre parkovanie troch áut s priamym vstupom do obytnej časti domu, veľká izba, herňa, posilňovňa, kotolňa, práčovňa, kúpeľňa s WC, dielňa a špajza.

Dominantou celého interiéru je priestranná hala s množstvom svetla a presvetlená obývacia izba s krbom.
Za domom sa nachádza terasa, veľká upravená záhrada s udržiavaným trávnikom, krytý bazén, samostatne stojaca garáž a domček na náradie.

IS: elektrina, plyn, voda, kanalizácia -/čistička odpadových vôd/. Vykurovanie domu zabezpečuje vzduchotechnika. K vybaveniu domu patrí aj zabezpečovacie zariadenie. Viac foto na rokreal.sk


BLIŽŠIE INFORMÁCIE A OBHLIADKU SI DOHODNITE NA TEL. ČÍSLE 0905 943 111, ALEBO OSOBNE V REALITNEJ KANCELÁRII.

  

Späť na zoznam

Tlačiť

copyright © Artgrafik.sk